نمودار فروش متیلن کلراید براساس کاربردهاش

پیش بینی شده است که تا سال ۲۰۲۳ سهم فروش متیلن کلراید از بازار جهانی به ارزش ۲،۴۸۵٫۵ میلیون دلار خواهد رسید. کاربردهای محصول فوق به صنایع دارویی، مواد غذایی و نوشیدنی ها، رنگ و لاک، ساخت مواد شیمیایی و فوم و سایر مواد تقسیم  شده است. که از بین کاربردهای فوق تولید موادشیمیایی و فوم بیش از ۳۰% از سهم فروش متیلن کلراید را به خود اختصاص داده است. این امر به علت افزایش تقاضای بالا آن در زمینه تولید مواد شیمیایی و فوم می ­باشد.

در این پژوهش، قصد داریم میزان فروش این محصول را در سطح بین المللی بررسی کنیم.

متیلن کلراید چیست؟

متیلن کلراید، با نام دی کلرو متان شناخته شده است. این ماده، یک ترکیب شیمیایی با فرمول مولکولی CH2Cl2 می باشد. ترکیب فوق، مایعی بی رنگ، فرار با بوی کلروفرمی است. این ماده به طور گسترده در مصارف صنعتی و خانگی مورد استفاده قرار می گیرد. ماده ی فوق به دو صورت طبیعی و مصنوعی تولید می شود.

از متیلن کلراید بیشتر بدانید

متیلن کلراید سامسونگ

متیلن کلراید با برندهای سامسونگ (Samsung) و شاندونگ (Shandong) شناخته شده است. با این وجود، متیلن کلراید با برند سامسونگ توجه خاصی را به خود جلب کرده است. علت این امر درصد خلوص بالای (۹۹%) این ماده می باشد. که این درصد خلوص با استانداردهای جهانی در تطابق است. خلوص بالای این برند موجب شده است که این برند در صنایع حساس همچون نظامی، هوا و فضا و کشتی سازی استفاده شود.

 آنالیز متیلن کلراید با برند سامسونگ
شکل ۱٫ آنالیز متیلن کلراید با برند سامسونگ

همان طور که در بالا ذکر شده است، متیلن کلراید با برند سامسونگ درصد خلوص بالایی دارد. علاوه براین، وجه تمایز دیگر این برند در مقایسه با سایر برندهای چینی شامل درصد آب پایین و بسته بندی بهتر آن می باشد.

آیا به این محصول احتیاج دارید؟ ما متیلن کلراید با برند سامسونگ را در اختیار شما قرار می دهیم.

بازار جهانی فروش متیلن کلراید

بازار فروش متیلن کلراید طی سال های ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۹ براساس کاربردها را مورد بررسی قرار می دهیم. نتایج به شرح زیر می باشد.

سهم فروش متیلن کلراید در سال های ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۷

همان طور که در نمودار مشاهده می کنیم بازار فروش متیلن کلراید در سال ۲۰۱۷، به ارزش ۱۸۱۸٫۳ دلار بوده است. این نمودار براساس کاربردها ترسیم شده است.

این کاربردها عبارتند از:

  • دارویی
  • مواد غذایی و نوشیدنی
  • رنگ و لاک
  • تمیز کردن فلزات
  • تولید مواد شیمیایی و فوم
  • سایر کاربردها (سایر کاربردها شامل الکترونیک، فیلم عکاسی و جوهر چاپ است)

از کاربردهای متیلن کلراید بیشتر بدانید

کاربرد متیلن کلراید در جوهر چاپ
شکل ۲٫ کاربرد متیلن کلراید در جوهر چاپ

در سال ۲۰۱۷ تولید مواد شیمیایی و فوم ها، ۳۰% سهم در آمد را به خود اختصاص داده است. این امر به دلیل افزایش تقاضای بالای این ترکیب در فرآوری های شیمیایی و تولید فوم می باشد.

سهم فروش متیلن کلراید در سال های ۲۰۱۸ تا ۲۰۲۳

انتظار می رود که تا سال ۲۰۲۳ روند رو به رشدی را در فروش این محصول داشته باشیم. به طوری که فروش این محصول به ارزش ۲،۴۸۵٫۵ دلار خواهد رسید. عمدتا افزایش تقاضا در زمینه رنگ ها، تمیز کردن و چسپ موجب افزایش قیمت ماده ی فوق می شود.

بازار جهانی فروش متیلن کلراید براساس کاربردها
شکل۳٫ بازار جهانی فروش متیلن کلراید براساس کاربردها

به طور کلی، آسیا و اقیانوسیه بیشترین سهم درآمد (سهم تقریبی بیش از ۷۰٪ در سال ۲۰۱۷) را در بازار فروش متیلن کلراید را به خود اختصاص داده است. علاوه بر این، افزایش فعالیت های جمعیتی و زیرساختی در منطقه موجب رشد بازار این محصول می شود.

قیمت متیلن کلراید

جهت اطلاع از قیمت این محصول با همکاران ما در ارتباط باشید.

خرید و فروش متیلن کلراید

شرکت ما به صورت تخصصی، مواد فوق را از تمامی برندهای مطرح جهانی تهیه کرده است و توانایی عرضه و پشتیبانی آن را به تمامی نقاط ایران دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خرید و قیمت محصول با همکاران ما در واحد فروش در تماس باشید.

  تلفن دفتر فروش: ۳-۲۲۸۷۰۵۲۱-۰۲۱

 موبایل و واتس آپ: ۰۹۱۲۶۵۴۲۳۱۴- ۰۹۱۲۲۵۸۷۸۳۱- ۰۹۱۹۸۰۲۴۴۳۲

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *