گاز مبرد R134a رفریجرانت

گاز R134a رفریجرانت (به انگلیسی : gas r134a refrigerant)، با فرمول شیمیایی CH2FCF3، یکی از پرکاربردترین، ترکیبات دسته هالو آلکان ها است. این گاز مبرد فریونی یا همانگاز کولر r134a، خواص ترمودینامیکی مشابه به گاز ۲۲ را نشان می دهد. در سال ۱۹۹۶، تولید گاز آر ۱۲، به علت مسائل زیست محیطی کنار گذاشته شده است. به دنبال آن، گاز مبرد R134a به عنوان جایگزین گاز R12 انتخاب شد. جهت اطلاع از قیمت خرید و فروش گاز مبرد R134a رفریجرانت با مشاوران نگین تجارت شرق در تماس باشید.

گاز R134a رفریجرانت

این گاز غیر سمی و بی رنگ، با روغن پلی استر سازگار می باشد. گاز R134a رفریجرانت، به عنوان جایگزین های، گاز R401A ،R401B ،R409A ،R409B، R22 و R12 استفاده می شوند.

گاز r134a، سنگین تر از هوا است. از این رو اگر، ۱۵%، این گاز، حجم هوا در یک مکان را تشکیل دهد. عوارضی مانند افزایش تند و نامنظم ضربان قلب، سردرد، سرگیجه، حالت تهوع و غش را در پی خواهد داشت. بنابراین ضروری است که محیط کار مجهز به دستگاه تهویه مناسب باشد.

جهت استعلام قیمت، خرید گاز ۱۳۴ رفریجرانت یا دریافت مشاوره رایگان با شماره ۰۹۱۲۶۵۴۲۳۱۴ تماس حاصل فرمایید.

گاز مبرد ۱۳۴ رفریجرانت
کشور تولید کنندهچین
برندrefrigerant
نوع مبرد ارائه شدهR134a
سریHFC
وزن کپسول۱۳٫۶
رنگ کپسولآبی

خصوصیات گاز R134a چین

گاز ۱۳۴، اشتعال پذیر نمی باشد. ولی در صورت تماس مستقیم با شعله می تواند گاز سمی و خطرناک فسوژن را تولید کند. این گاز در کپسول های ۱۳٫۶ کیلوگرمی بسته بندی می شود. رنگ کپسول های آن، آبی روشن است. گاز R134A، جاذب رطوبت است. البته شما می توانید گاز ۱۳۴ را با برندهای مختلف که اکثرا، ساخت کشور چین هستند، را در بازار تهیه کنید.

شما می توانید، این گاز را از وارد کننده اصلی آن، نگین تجارت شرق تهیه کنید.

قیمت گاز رفر چقدر است ؟

جهت اطلاع از قیمت این گاز با شماره ۰۹۱۲۶۵۴۲۳۱۴ در تماس باشید.

 

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *