ایزوسیانات

باتوجه به اهمیت کیفیت مواد اولیه ی شیمیایی برای تولیدکنندگان عزیز و تاثیر مستقیم مواد شیمیایی در کیفیت محصول نهایی، این امر سبب شده است که نگین تجارت شرق به منظور رفاه حال مشتریان خود به معرفی برندهای ایزوسیانات با کیفیت بپردازد. بنابراین، در ادامه با نگین تجارت شرق همراه باشید تا با برندهای ایزوسیانات بیشتر آشنا شوید. 

بشکه ایزوسیانات پتروشیمی کارون KP200
بشکه ایزوسیانات مجموعه ی نگین تجارت شرق

خرید و فروش ایزوسیانات

نگین تجارت شرق، وارد کننده ایزوسیانات از تمامی برندهای روز دنیا (کره (Samsung)، چین (Shandong)) است. قیمت محصول عرضه شده توسط این شرکت نسبت به قیمت بازار بسیار پایین تر است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت ایزوسیانات و نحوه خرید محصول ایزوسیانات با کارشناسان متخصص ما در واحد فروش در تماس باشید.

تلفن دفتر فروش : ۳-۲۲۸۷۰۵۲۱-۰۲۱

موبایل و واتس آپ : ۰۹۱۲۶۵۴۲۳۱۴ – ۰۹۱۲۲۵۸۷۸۳۱ – ۰۹۱۹۸۰۲۴۴۳۲

فروش ایزوسیانات

جهت اطلاع از نحوه فروش ایزوسیانات و ثبت سفارش، با همکاران ما در واحد فروش مجموعه نگین تجارت شرق در تماس باشید.

تلفن : ۳-۲۲۸۷۰۵۲۱-۰۲۱

قیمت ایزوسیانات

برای آگاهی از قیمت با کارشناسان فروش نگین تجارت شرق در ارتباط باشید.

موبایل و واتس آپ : ۰۹۱۲۶۵۴۲۳۱۴ – ۰۹۱۲۲۵۸۷۸۳۱ – ۰۹۱۹۸۰۲۴۴۳۲

ایزوسیانات چیست؟

ایزوسیانات (Isocyanate)، یک ترکیب آلی با فرمول شیمیایی N=C=O است. که کاربرد زیادی در صنعت پلی اورتان دارد. این ماده، به دو دسته ی آروماتیک و آلیفاتیک تقسیم می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر به مقاله دی ایزوسیانات چیست مراجعه فرمائید.

در زیر به معرفی برندهای ایزوسیانات می پردازیم.

ایزوسیانات پتروشیمی کارون KP200

پتروشیمی کارون اولین تولید کننده ایزوسیانات در خاورمیانه و غرب آسیا است. ایزوسیانات های این شرکت شامل TDI و MDI است. ایزوسیانات با استفاده از گازهای کلر، مونو کسیدکربن و هیدروژن و نیز خوراک تولوئن، بنزن، فرمالین (فرمالدهید)، اسید نیتریک و اسید سولفوریک تولید می شود. KP200 کاربرد زیادی در صنعت فوم سخت، کفش، صندلی، مبلمان، ساختمان و پزشکی دارد.

حتما بخوانید : درباره ایزوسیانات kp200 بیشتر بدانید.

ایزوسیانات پتروشیمی کارون KP200 در صنعت مبلمان

ایزوسیانات پتروشیمی کارون نسبت به سایر برندها ارزان تر و در دسترس تر است. همچنین، نسبت به سایر برندها دارای رنگ تیره تر و گران رویی بالاتر است. KP200، نسبت به نمونه های خارجی خاصیت هارنرد کمتری دارد. اگر ایزوسیانات پتروشیمی کارون را نیاز دارید. همین الان تلفن را بردارید و تماس بگیرید. 

ایزوسیانات PM200 وانهوا

ایزوسیانات MDI وانهوا چین، یکی از محبوب ترین برندها نزد ایرانیان است. زیرا ایزوسیانات پی ام 200 وانهوا چین از کیفیت بالایی برخوردار است.

ایزوسیانات PM200 وانهوا (Wanhua)، مخلوطی از ایزوسیانات های آروماتیک دو حلقه ای (mdi) و سه حلقه ای است. که به طور گسترده در تولید فوم سخت، فوم های مموری یا حافظه دار، فوم چوپ، چسپ، رنگ و … به کار برده می شود.

ایزوسیانات PM200 وانهوا در صنعت رنگ

ایزوسیانات کومهو کره

شرکت کومهو (Kumho Asiana Group) یکی از بزرگترین شرکت های بزرگ دنیا است. که در صنعت خودرو، مواد شیمیایی و خطوط هواپیمایی مشغول به کار است. ایزوسیانات با برند کومهو توجه خاصی را به خود جلب کرده است. علت این امر کیفیت بالای این ماده است. ایزوسیانات کومهو کاربرد زیادی در صنعت پلی یورتان دارد.

ایزوسیانات کومهو کره نسبت به نمونه های داخلی دارای رنگ روشن تر است. علاوه بر این، از خاصیت هارنرد بالاتری برخوردار است.

ایزوسیانات میستریو ژاپن MR200

ایزوسیانات میستریو، یکی دیگر از انواع برندهای معروف ایزوسیانات است. این برند محصول کشور ژاپن است. به عبارت ساده تر، در ژاپن ساخته می شود. MR200 از کیفیت بالاتری نسبت به سایر برندها برخوردار است.

تفاوت : کشور سازنده ایزوسیانات های ذکر شده با هم متفاوت هستند. با این وجود دسترسی به ایزوسیانات پتروشیمی کارون راحت تر و آسان تر است. زیرا این ماده در خاک کشورمان تولید می شود. در نتیجه بهای پرداختی، این ماده ارزان تر از سایر برندها است. هر چند سایر برندهای ایزوسیانات در مقایسه با ایزوسیانات پتروشیمی کارون با کیفیت تر هستند. ولی دارای قیمت بالایی نسبت به ایزوسیانات پتروشیمی کارون می باشند.

در نهایت پیشنهاد می کنیم MSDS ایزوسیانات (برگه ی اطلاعات ایمنی ایزوسیانات) را مطالعه کنید.

2/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.